Pasirinkite kortą

Yra laisvų laikų su treneriu: 12:30-15 val. ir 19:30-21:30 val.
Rezervuojant pastovų laiką taikomos nuolaidos, detalesnė informacija telefonu +37069804466

Siekiant maksimalaus Jūsų saugumo, prašome laikytis aikštynų naudojimosi taisyklių bei sąlygų:

  • Visi teniso kortų lankytojai ir jų svečiai turi laikytis gero elgesio taisyklių ir mandagiai bei saugiai elgtis su sporto komplekso patalpose ir/ar teritorijoje esančiais asmenimis.
  • Visi teniso kortų lankytojai turi deramai elgtis – draudžiama: rėkauti, švilpauti, keiktis, rūkyti, šiukšlinti, spjaudytis ir mėtyti kramtomąją gumą ant teniso kortų dangos, daužyti raketes ar kitus kietus daiktus į grindų dangas, sienas, atitvarus, kitais būdais gadinti teniso kortų inventorių, įrangą, vartoti alkoholį ar kitas svaiginamąsias medžiagas, taip pat draudžiama nuo jų apsvaigus atvykti ir dalyvauti treniruotėse, varžybose, sporto užsiėmimuose.
  • Žaidėjas, prieš pradėdamas žaidimą, turi įsitikinti, ar kiti žaidėjai, lankytojai yra nutolę saugiu atstumu ir nebus užgauti skriejančio kamuoliuko ar su rakete ar kitu būdu jiems nebus padaryta žalos.
  • Draudžiama: vaikščioti po kitų žaidėjų aikštelę kuomet vyksta žaidimas; pasisavinti teniso kortų sportininkų ir lankytojų turtą.
  • Nepilnamečiai sportininkai gali lankytis teniso kortose tik lydimi juos prižiūrinčių pilnamečių asmenų. Tėvas/mama/globėjas/treneris prisiima visą atsakomybę už vaiko padarytus šių taisyklių pažeidimus.